در حال بارگذاری ...
 • با حضور دادشکر، مهدی، مفید، معترف و آویژه

  شورای انتخاب بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند

  پنج عضو شورای انتخاب بخش‌های کودک و نوجوان بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.

  به گزارش ایران تئاتر دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اعلام، شورای انتخاب بخش‌های تئاتر کودک و تئاتر نوجوان متشکل از حسن دادشکر، مجتبی مهدی، هنگامه مفید، مریم معترف و ناصر آویژه  رت معرفی کرد.
  حسن دادشکر بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر کودک و نوجوان، مجتبی مهدی نویسنده و کارگردان شناخته شده این حوزه در کنار هنگامه مفید نویسنده و کارگردان پیشکسوت تئاتر عروسکی و کودک و نوجوان، مریم معترف بازیگر و کارگردان تئاتر و تئاتر عروسکی و ناصر آویژه نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان ارزیابی آثار رسیده به بخش‌های کودک و نوجوان را آغاز کردند.
  بنا به اعلام دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در بخش کودک 63 اثر و در بخش نوجوان 49 اثر متقاضی حضور در جشنواره بوده اند که پس از ارزیابی شورای انتخاب در هر بخش 8 اثر به جشنواره راه پیدا خواهند کرد.
  بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی در آذرماه سال 1396 و در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

   
  مطالب مرتبط

  رئیس بیست و چهارمین دوره جشنواره خبر داد:

بیش از 420 اثر به دبیرخانه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رسید
  رئیس بیست و چهارمین دوره جشنواره خبر داد:

  بیش از 420 اثر به دبیرخانه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رسید

  فاضل عبادی رئیس بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از ارسال بیش از 420 اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: این آمار نسبت به دوره گذشته جشنواره با افزایش 25 درصدی همراه است.

  |

  نظرات کاربران