در حال بارگذاری ...
 • اتابک نادری پس از حضور در غرفه «ایران تئاتر»

  رسانه‌‌ و هنرمند؛ بال‌های پرواز یک اثر هنری هستند

  اتابک نادری بازیگر نمایش «کلنل» و مدیر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی با حضور در غرفه «ایران تئاتر» گفت: وجود و حضور رسانه‌ها در کنار فعالیت هنری لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

  به گزارش ایران تئاتر، اتابک نادری از مدیران شناخته شده عرصه نمایش و بازیگر نمایش «کلنل» با حضور در بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات ایران در دیدار از غرفه «ایران تئاتر» در سخنانی با تاکید بر اهمیت جایگاه رسانه در تئاتر کشور گفت: به نظر من یک اثر هنری دو بال دارد؛ یکی از بال‌ها خود هنرمندان هستند و بال دیگر آن رسانه‌ها. و این بال‌ها هستند که به یک اثر هنری قدرت پرواز کردن و دیده شدن را می‌دهند.

  نادری در ادامه با تاکید بر اینکه به نظر من وجود رسانه‌ها در کنار فعالیت‌های هنری لازم و ملزوم یکدیگر هستند، افزود: هر چند در خیلی زمان‌ها به ویژه در مورد هنر تئاتر بعضی از رسانه‌ها متاسفانه کم کاری‌های زیادی کردند ولی در مقابل بودند بعضی رسانه‌ها مثل ایران تئاتر که با اهتمام جدی به اهمیت هنر نمایش به نوعی بار کم کاری سایر رسانه‌ها را نیز به دوش کشیدند.

  او با بیان اینکه رسانه و هنر همانند زنجیر به هم متصل هستند، عنوان کرد: به نظر من اگر این اهتمام و فعالیت بعضی از این رسانه نبود طبیعتا الان تئاتر ما در حد یک هنر تشریفاتی بود. در حالی‌که امروز با بستری که رسانه‌ها به وجود آوردند علاوه بر افزایش تعداد هنرمندان تئاتر در سال‌های اخیر، بستری را ایجاد کردند که در حال حاضر بخش خصوصی وارد عرصه تولید تئاتر بشود.

  ویژه برنامه‌های «ایران تئاتر» در روزهای برگزاری نمایشگاه مطبوعات شامل برگزاری چندین بزرگداشت‌ها و گرامیداشت، نشست‌های تخصصی، گفتگو با مدیران و فعالان عرصه تئاتر، پرسش و پاسخ صمیمانه با هنرمندان پیشکسوت و شناخته شده تئاتر، بررسی نمایش‌های روی صحنه به همراه گروه‌های نمایشی و... هر روز از ساعت 11 صبح آغاز و تا ساعت 18 ادامه خواهد داشت.

  غرفه «ایران تئاتر» واقع در بخش فرهنگی هنری، راهروی 5، شماره 54 در روزهای برگزاری نمایشگاه مطبوعات هر  روز میزبان هنرمندان وعلاقه‌مندان هنرهای نمایشی است.

  بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات ایران از روز 5 الی 12 آبان ماه هر روز از ساعت 9:30 الی 20:30 در شبستان اصلی مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  اتابک نادری در حاشیه اختتامیه دومین جشنواره تئاتر فجر استانی خوزستان عنوان کرد

جشنواره‌های فجر استانی فرصت ایجاد موج مخاطب‌پذیری است
  اتابک نادری در حاشیه اختتامیه دومین جشنواره تئاتر فجر استانی خوزستان عنوان کرد

  جشنواره‌های فجر استانی فرصت ایجاد موج مخاطب‌پذیری است

  اتابک نادری در اختتامیه جشنواره فجر استانی خوزستان گفت: جشنواره‌های تئاتر فجر استانی، جشنواره‌ای غیررقابتی و صرفا برای ایجاد موج مخاطب‌پذیری است و در آن اصلا بحث کیفیت بالا و پایین مطرح نیست.

  |

  مدیر کل هنرهای نمایشی در مراسم تقدیر از برگزارکنندگان پاتوق ایران تئاتر در نمایشگاه مطبوعات :

تئاتر در حوزه رسانه و فرهیختگی جامعه دیده شد
  مدیر کل هنرهای نمایشی در مراسم تقدیر از برگزارکنندگان پاتوق ایران تئاتر در نمایشگاه مطبوعات :

  تئاتر در حوزه رسانه و فرهیختگی جامعه دیده شد

  با حضور مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی مراسم تقدیر از برگزارکنندگان غرفه ایران تئاتر در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران