در حال بارگذاری ...
 • اتابک نادری پس از حضور در غرفه «ایران تئاتر»

  رسانه‌‌ و هنرمند؛ بال‌های پرواز یک اثر هنری هستند

  اتابک نادری بازیگر نمایش «کلنل» و مدیر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی با حضور در غرفه «ایران تئاتر» گفت: وجود و حضور رسانه‌ها در کنار فعالیت هنری لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

  به گزارش ایران تئاتر، اتابک نادری از مدیران شناخته شده عرصه نمایش و بازیگر نمایش «کلنل» با حضور در بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات ایران در دیدار از غرفه «ایران تئاتر» در سخنانی با تاکید بر اهمیت جایگاه رسانه در تئاتر کشور گفت: به نظر من یک اثر هنری دو بال دارد؛ یکی از بال‌ها خود هنرمندان هستند و بال دیگر آن رسانه‌ها. و این بال‌ها هستند که به یک اثر هنری قدرت پرواز کردن و دیده شدن را می‌دهند.

  نادری در ادامه با تاکید بر اینکه به نظر من وجود رسانه‌ها در کنار فعالیت‌های هنری لازم و ملزوم یکدیگر هستند، افزود: هر چند در خیلی زمان‌ها به ویژه در مورد هنر تئاتر بعضی از رسانه‌ها متاسفانه کم کاری‌های زیادی کردند ولی در مقابل بودند بعضی رسانه‌ها مثل ایران تئاتر که با اهتمام جدی به اهمیت هنر نمایش به نوعی بار کم کاری سایر رسانه‌ها را نیز به دوش کشیدند.

  او با بیان اینکه رسانه و هنر همانند زنجیر به هم متصل هستند، عنوان کرد: به نظر من اگر این اهتمام و فعالیت بعضی از این رسانه نبود طبیعتا الان تئاتر ما در حد یک هنر تشریفاتی بود. در حالی‌که امروز با بستری که رسانه‌ها به وجود آوردند علاوه بر افزایش تعداد هنرمندان تئاتر در سال‌های اخیر، بستری را ایجاد کردند که در حال حاضر بخش خصوصی وارد عرصه تولید تئاتر بشود.

  ویژه برنامه‌های «ایران تئاتر» در روزهای برگزاری نمایشگاه مطبوعات شامل برگزاری چندین بزرگداشت‌ها و گرامیداشت، نشست‌های تخصصی، گفتگو با مدیران و فعالان عرصه تئاتر، پرسش و پاسخ صمیمانه با هنرمندان پیشکسوت و شناخته شده تئاتر، بررسی نمایش‌های روی صحنه به همراه گروه‌های نمایشی و... هر روز از ساعت 11 صبح آغاز و تا ساعت 18 ادامه خواهد داشت.

  غرفه «ایران تئاتر» واقع در بخش فرهنگی هنری، راهروی 5، شماره 54 در روزهای برگزاری نمایشگاه مطبوعات هر  روز میزبان هنرمندان وعلاقه‌مندان هنرهای نمایشی است.

  بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات ایران از روز 5 الی 12 آبان ماه هر روز از ساعت 9:30 الی 20:30 در شبستان اصلی مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  اتابک نادری مدیر هماهنگی تئاتر استان‌ها :

نمایش‌های برگزیده جشنواره‌های استانی به صورت زنده بازبینی می‌شوند
  اتابک نادری مدیر هماهنگی تئاتر استان‌ها :

  نمایش‌های برگزیده جشنواره‌های استانی به صورت زنده بازبینی می‌شوند

  مسئول امور استان های اداره کل هنرهای نمایشی با اعلام اینکه جشنواره های استانی با تغییراتی نسبت به دوره های قبلی برگزار می شوند، از بازبینی نمایش های برگزیده به صورت زنده خبر داد.

  |

  مسئول امور استان های اداره کل هنرهای نمایشی:

تئاتر زمینه ساز ارتقا آگاهی‌های عمومی است
  مسئول امور استان های اداره کل هنرهای نمایشی:

  تئاتر زمینه ساز ارتقا آگاهی‌های عمومی است

  اتابک نادری، مسئول امور استان های اداره کل هنرهای نمایشی در جمع فعالین تئاتری اردبیل با اعلام اینکه تئاتر، زمینه ساز ارتقای آگاهی های عمومی است، گفت: تئاتر، هویت بخش است و می تواند فرهنگ یک جامعه را احیا و تقویت کند.

  |

  با حضور شهرام کرمی، اعضای هیئت موسس و هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی

مراسم معارفه مدیرعامل جدید انجمن هنرهای نمایشی ایران برگزار شد
  با حضور شهرام کرمی، اعضای هیئت موسس و هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی

  مراسم معارفه مدیرعامل جدید انجمن هنرهای نمایشی ایران برگزار شد

  مراسم معارفه حمید نیلی با حضور شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، اعضای هیئت مؤسس و هیئت‌مدیره انجمن هنرهای نمایشی ایران و مدیران اداره کل هنرهای نمایشی برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران