در حال بارگذاری ...
 • با حضور جمع کثیری از اصحاب فرهنگ و هنر

  پیکر زنده‌یاد محمد‌هادی نامور در جوار امامزاده عبدالله گرگان به خاک سپرده شد

  اصحاب فرهنگ و هنر گلستان با یار دیرین صحنه پیشکسوت عرصه تئاتر و تلویزیون استان گلستان زنده‌یاد محمدهادی نامور راد وداع کردند.

  به گزارش ایران تئاتر، مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر زنهد‌یاد محمدهادی نامور راد پیشکسوت عرصه تئاتر و تلویزیون استان گلستان با حضور جمع کثیری از اصحاب فرهنگ و هنر برگزار شد.

  در این مراسم که در روز جمعه 22 دی‌ماه مقابل تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، محمد حسن رستمانی رییس انجمن هنر های نمایشی استان، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، علیرضا درویش‌نژاد هنرمند عرصه سینما و یحیی دیوانی پسشکسوت عرصه هنرهای نمایشی استان در وصف هنرمندی‌های ارزنده، اخلاق مداری فردی و حرفه‌ای آن مرحوم به ایراد سخن پرداختند و در انتها نادر نامور راد فرزند آن مرحوم ضمن تقدیر و تشکر از تمامی حاضرین جای پدر را بر صحنه خالی اما نامش را به پاس تلاش‌هایش برای تئاتر گلستان در قلب‌ها ماندنی دانست.

  همچنین حضور استاندار گلستان سیدمناف هاشمی به همراه همسرشان در این مراسم و اظهار همدردی، تسلی خاطر اصحاب فرهنگ و هنر استان و خانواده زنده یاد استاد محمد هادی نامور راد  را در پی داشت.

  پس از تشییع پیکر این هنرمند فقید و اقامه نماز به امامت آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، پیکر هنرمنده ارزنده گلستانی استاد محمد هادی نامور راد  در جوار امامزاده عبدالله گرگان به خاک سپرده شد.

  مراسم سومین روز درگذشت پیشکسوت عرصه تئاتر و تلویزیون گلستان زنده‌یاد محمدهادی نامور راد شنبه 23 دی ماه  ساعت 15 در شبستان فاطمه زهرا (س) واقع در امامزاده عبدالله گرگان برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران