در حال بارگذاری ...
 • اعلام فراخوان با موضوع اقوام با رویکرد صلح در فرهنگ و آیین

  مسابقه عکس و پوستر جشنواره تئاتر الف برگزار می شود

  نخستین جشنواره بین المللی تئاتر الف بخش مسابقه عکس و پوستر این دوره از جشنواره را با موضوع «اقوام با رویکرد صلح در فرهنگ و آیین» برگزار می کند.

  به گزارش ایران تئاتر این جشنواره که با رویکرد صلح جهانی از 27 آبان تا 4 آذر در شهر تبریز برگزار می شود، با موضوع «اقوام با رویکرد صلح در فرهنگ و آیین» بخش مسابقه عکس و پوستر را هم در کنار بخش های مسابقه صحنه و مسابقه نمایشنامه نویسی برگزار می کند.
  فراخوان بخش مسابقه عکس و پوستر نخستین جشنواره بین المللی تئاتر «الف» از سوی دبیرخانه جشنواره منتشر شده که طی آن مقررات شرکت در این بخش، مهلت ارسال آثار، میزان جوایز در نظر گرفته شده برای برگزیدگان و همچنین برپایی نمایشگاه آثار توضیح داده شده است.
  عکاسان و طراحان متقاضی برای حضور در بخش پوستر و عکس نخستین جشنواره بین المللی تئاتر «الف» می توانند فرم شرکت در این بخش را از طریق سایت worldpeace.ir دریافت کنند.
  فراخوان بخش مسابقه عکس و پوستر نخستین جشنواره بین المللی تئاتر «الف» علاوه بر اینکه در سایت جشنواره قابل دسترسی است، در پیوست نیز آمده است.
  مطالب مرتبط

  برای ارزیابی آثار بخش مسابقه ملی نمایشنامه‌نویسی؛

پاکدل، یاراحمدی و چرمشیر به جشنواره بین المللی تئاتر الف پیوستند
  برای ارزیابی آثار بخش مسابقه ملی نمایشنامه‌نویسی؛

  پاکدل، یاراحمدی و چرمشیر به جشنواره بین المللی تئاتر الف پیوستند

  حسین پاکدل، محمد امیر یاراحمدی و محمد چرمشیر به عنوان هیأت داوران بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی جشنواره بین المللی تئاتر الف، به ارزیابی آثار این بخش می پردازند.

  |

  نظرات کاربران