در حال بارگذاری ...
 • «لوله» در مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود

  نمایش «لوله» به کارگردانى علیرضا اجلى از ١٦ مهرماه در مرکز تئاتر مولوی به روى صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «لوله» به نویسندگى و کارگردانى علیرضا اجلى ساعت ١٨ در این مرکز به روى صحنه خواهد رفت و محمدرضا آبادی، ارغوان راستی، ابراهیم عبدی، مصطفی عطری، زهرا فضل اله، یاسمن وفایی، حسین یوسفی در نمایش «لوله» به ایفای نقش می‌پردازند.
   علاوه بر این، آتنا قیدى (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، نوشین صفری (منشی صحنه)، مجتبی شاملو (مدیر صحنه)، عرفان فرشى زاده (آهنگساز و طراح صدا)، یاسمن حسین پور (دستیار آهنگساز)، بهرام حاجی جعفرى (طراح افکت)، معصومه جاوید (طراح گریم)، شهره شاهی سوندى (مجری گریم)، شایان کیانى (طراح پوستر و بروشور) در این نمایش همکاری می‌کنند.
  نمایش «لوله» که در بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی حضور پیدا کرد از ١٦مهر تا ٤ آبان ماه در سالن اصلى مرکز تئاتر مولوی به روى صحنه خواهد رفت.
  علاقمندان برای خرید بلیت و تماشاى این نمایش می توانند از سایت تیوال و یا به صورت حضوری (به غیر از شنبه ها) در گیشه ی مرکز تئاتر مولوی واقع در خیابان انقلاب، ابتدای خیابان شانزده آذر، شماره شانزده، جنب کلینیک دانشگاه تهران، سالن اصلی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران اقدام به تهیه بلیت نمایند.
  مطالب مرتبط

  فرهاد مهندس پور در افتتاحیه نمایش «هار» :

هر اجرایی یک مفهوم تازه از تئاتر را بازآفرینی می‌کند
  فرهاد مهندس پور در افتتاحیه نمایش «هار» :

  هر اجرایی یک مفهوم تازه از تئاتر را بازآفرینی می‌کند

  نمایش «هار»، از آثار برگزیده بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی، اجرای عمومی خود را در مرکز تئاتر مولوی آغاز کرد. فرهاد مهندس پور که میهمان این اجرا بود گفت: هر بار نمایشی اجرا شود، مفهومی از تئاتر هم بازآفرینی می‌شود.

  |

  نظرات کاربران