در حال بارگذاری ...
 • با ابلاغ حکم دبیر بیست و دومین دوره جشنواره؛

  مدیران هنری جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران منصوب شدند

  دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی با ابلاغ حکمی مدیران هنری این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی، امین مختاری دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی سید مهدی میراحمدی و محمدامین (نیما) کریمی را به عنوان مدیران هنری این دوره منصوب کرد.
  در متن حکم مختاری به میراحمدی و کریمی آمده است:
  نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر هنری بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید.
  امید است در سایه ایزد منان با بکارگیری حداکثر ظرفیت‌های موجود در راستای ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»
  محمد امین (نیما) کریمی فارغ التحصیل کارشناسی ارتباط تصویری از دانشگاه هنر تهران است. از جمله فعالیت های اجرایی وی می توان به عضویت در هیات موسس و برگزاری اولین سالانه دانشجویی «دال»، عضو هیات موسس و برگزاری پاورقی دانشگاه هنر، عضو انجمن علمی برگزیده در نهمین جشنواره ملی «حرکت» و مدیر بخش هنری جشنواره بین المللی «امام رضا (ع)» اشاره کرد.
  همکاری با انجمن های علمی مختلف دانشگاه هنر، همکاری با انتشارات سوره مهر، همکاری با انتشارات مدرسه، همکاری با حوزه هنری سازمان تبلیغات انقلاب اسلامی از دیگر فعالیت های این هنرمند است. وی همچنین جوایز متعددی را از جشنواره‌های «آب یعنی زندگی» فرانکفورت، جشنواره پوستر «هلال احمر تهران»، جشنواره «شاه چراغ»، دوسالانه ملی پوستر رضوی دریافت کرده است.
  سید مهدی میراحمدی فارغ التحصیل کارشناسی ارتباط تصویری از دانشگاه هنر اصفهان است. از جمله فعالیت های اجرایی و رزومه کاری وی می توان به عضویت در انجمن علمی گرافیک و مدیر هنری هفته های گرافیک دانشگاه هنر اصفهان، برگزیده جشنواره های اکوادور، co2 ایالات متحده، سالانه گرافیک دال و نمایشگاه های گروهی و انفرادی بسیاری در ایران و خارج از کشور اشاره کرد. میراحمدی همچنین دانشجوی انتخابی دانشگاه هنر اصفهان برای حضور در نمایشگاه هنر ایرانی در دانشگاه hkdim المان و کنفرانس دیزاین در دانشگاه هنر فرایبورگ المان بوده است.
  بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال 1398 به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین‌المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه های اجرا»، نمایشنامه نویسی (جایزه استاد اکبررادی)، «پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظر زاده کرمانی)»، «ترجمه نمایشنامه»، «عکس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «کارگاه ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره ها» و «پایان نامه های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند ماه سال 1397 میزبان هنرمندان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.
  مطالب مرتبط

  از سوی هیئت انتخاب بیست و دومین دوره جشنواره؛

اسامی راه‌یافتگان به بخش پژوهش جشنواره تئاتر دانشگاهی اعلام شد
  از سوی هیئت انتخاب بیست و دومین دوره جشنواره؛

  اسامی راه‌یافتگان به بخش پژوهش جشنواره تئاتر دانشگاهی اعلام شد

  دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران ضمن قدردانی از استقبال دانشجویان برای حضور و مشارکت در این دوره از جشنواره، اسامی آثار و نفرات برگزیده راه‌یافته به بخش پژوهش را معرفی کرد.

  |

  در دیدار اعضای ستاد اجرایی با مدیرکل فرهنگی وزارت علوم؛

اهداف محوری جشنواره تئاتر دانشگاهی تشریح شد
  در دیدار اعضای ستاد اجرایی با مدیرکل فرهنگی وزارت علوم؛

  اهداف محوری جشنواره تئاتر دانشگاهی تشریح شد

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار با اعضای ستاد اجرایی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران اهداف و ضرورت های فعالیت دبیرخانه این دوره را تشریح کرد.

  |

  برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره تئاتر مناطق

جشنواره تئاتر دانشگاهی برای انجمن های تئاتر سراسر کشور فراخوان داد
  برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره تئاتر مناطق

  جشنواره تئاتر دانشگاهی برای انجمن های تئاتر سراسر کشور فراخوان داد

  دبیرخانه بیست و دومین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران با انتشار اطلاعیه ای از کانون ها و انجمن های تئاتر دانشگاهی سراسر کشور خواست تا نیازمندی ها خود برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره تئاتر مناطق اعلام کنند.

  |

  برای حضور در جشنواره تئاتر دانشگاهی؛

نتایج بازبینی بخش «تجربه‌های اجرا» معرفی شدند
  برای حضور در جشنواره تئاتر دانشگاهی؛

  نتایج بازبینی بخش «تجربه‌های اجرا» معرفی شدند

  دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران ضمن قدردانی از استقبال دانشجویان برای حضور و مشارکت در این دوره از جشنواره، اسامی آثار راه‌یافته به بازبینی بخش تجربه‌های اجرا را معرفی کرد.

  |

  نظرات کاربران