در حال بارگذاری ...
 • برنامه چهارمین روز بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی

  هشت اجرا در شش نقطه از پایتخت

  در چهارمین روز جشنواره تئاتر دانشگاهی ۸ اثر نمایشی در بخش صحنه و تجربه‌های اجرا روی صحنه خواهد رفت.

  به گزارش ایران تئاتر در چهارمین روز از جشنواره، مرکز تئاتر مولوی، تالار حافظ، سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران، پلاتو اجرا تئاترشهر و پلاتو شماره ۲ دانشگاه هنر، پردیس باغ ملی میزبان اجراهای جشنواره تئاتر دانشگاهی خواهند بود.

  طبق برنامه اعلام‌شده، نمایش «سرهنگ» نوشته و کاری از امیر نوروزی ساعت ۱۶: ۳٠ و ۲٠ نمایش «کوریولانوس» نوشته حامد اصغرزاده و جواد ابراهیمی نژاد و کارگردانی حامد اصغر زاده، ساعت ۱۶ و ۱۸ به ترتیب در سالن اصلی و سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی اجرا می‌شود.
  نمایش «کارنامه بندار بیدخش» نوشته بهرام بیضایی به کارگردانی شوکا کریمی ساعت ۱۸:۳٠ و ۲۱ در سالن استاد انتظامی، نمایش «تابستان» نوشته و کاری از سعدی محمدی ساعت ۱۹ در تالار حافظ و نمایش «رویای کولی آشفته» نوشته سعیدرضا خوش‌شانس به کارگردانی امین محمدی ساعت ۱۵ و ۱۷ در پلاتو اجرا تئاتر شهر، میزبان علاقه‌مندان به هنر نمایش خواهند بود.
  همچنین در روز چهارم و در بخش تجربه‌های اجرا، نمایش «نرگس» به کارگردانی حسین توازنی زاده در ساعت‌های ۱٦:۳٠ و ۱۸:۳٠ در خیابان وصال شیرازی، خیابان ایتالیای شرقی، جنب خانه سهیلی، پلاک ۵۴،‌
  و نمایش «کوری» به کارگردانی مینا میرزایی ساعت ۱۴:۳٠ و ۱٦:۳٠ و نمایش «نیوبه» کاری از سارا رئوف در ساعت ۱۵:۳٠ و ۱۷ در دانشگاه هنر پردیس باغ ملی روی صحنه می‌رود.

  بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری مهدی گمار از ۱۵ اردیبهشت در تهران آغاز و ۲۳ اردیبهشت‌ماه با برگزاری اختتامیه در تالار وحدت به اتمام می‌رسد

   
  مطالب مرتبط

  جشنواره تئاتر دانشگاهی درمیان شور و هیجان دانشجویان پایان یافت

احمد کامیابی مسک :در عرصه نمایش به اخلاق، دانش و هویت ایرانی توجه بیشتری داشته باشید
  جشنواره تئاتر دانشگاهی درمیان شور و هیجان دانشجویان پایان یافت

  احمد کامیابی مسک :در عرصه نمایش به اخلاق، دانش و هویت ایرانی توجه بیشتری داشته باشید

  شامگاه شنبه 23 اردیبهشت ماه، مراسم اختتامیه ی بیستمین جشنواره ی تئاتر دانشگاهی ایران، با معرفی برگزیدگان خود در تالار وحدت به کار خود پایان داد.

  |

  نظرات کاربران