در حال بارگذاری ...
 • به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س)

  «توتیا» از رادیو نمایش پخش می‌شود

  به مناسبت فرا رسیدن ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) و روز دختران، نمایش رادیویی «توتیا» ، به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

  به گزارش ایران تئاتر داستان نمایش رادیویی "توتیا"  نوشته محمد محمودی از این قرار است که حوزه علمیه ای در نخجوان جمهوری آذربایجان بر آن است پنجاه طلبه از طلبه های خود را برای تکمیل تحصیلات به حوزه علمیه قم بفرستد. در میان این طلبه‎ها، پسر جوانی به نام رحمان ، با وجود قبولی در امتحانات برای این سفر برگزیده نمی شود، زیرا یک چشمش نابیناست و مدرسان حوزه نخجوان اعتقاد دارند، باید واعظ ظاهری مناسب داشته باشد. یک شب رحمان برای راز و نیاز به حرم حضرت معصومه می رود و در آنجا اتفاقی می‌افتد که شنیدنی است.
  این  نمایش به تهیه کنندگی : زنده یاد مهتاب امینی ، کارگردانی رامین پورایمان و با هنرمندی بهناز بستان دوست، علی اصغر دریایی، مهدی نمینی مقدم، باقر کریم‎پور، احمد ایرانیخواه، محمد سعید سلطانی و علی زرینی، ساعت 18:30یک شنبه 24 تیر ماه از رادیو نمایش پخش می شود و پیروز صدرایی صدابردار و نرگس موسی پور افکتور آن هستند.
  مطالب مرتبط

  در جلسه تعاملی حمید نیلی و محمدرضا قربانی مقرر شد

سهم مشخص از آنتن رادیو برای انجمن‌های هنرهای نمایشی سراسر کشور
  در جلسه تعاملی حمید نیلی و محمدرضا قربانی مقرر شد

  سهم مشخص از آنتن رادیو برای انجمن‌های هنرهای نمایشی سراسر کشور

  در جلسه تعاملی میان حمید نیلی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران و محمدرضا قربانی مدیرکل هنرهای نمایشی رادیو مقرر شد همکاری‌های این دو نهاد فعال تئاتری با اختصاص وقت مشخص از آنتن رادیو به فعالیت‌های انجمن هنرهای نمایشی ایران در شعب سراسر کشور اختصاص یابد.

  |

  نظرات کاربران